Stovyklos

2019 m. vasarą Dziudo ir Imtynių klubas „Viesulas“ organizuoja net keturias poilsio ir sporto stovyklas vaikams ir jaunimui nuo 6 metų! Kiekvienas norintis galės rasti sau tinkamą vasaros praleidimo būdą. Ir rinktis tarp sporto, pramogų, aktyvaus poilsio, pažintinių ekskursijų skirtingose Lietuvos vietose arba net galės visas veiklas derinti tarpusavyje.

Dienos stovykla vaikams birželio mėnesį Vilniuje!

Kviečiame vaikus nuo 5 iki 11 metų dalyvauti stovykloje (Birželio 3-8 dienomis) ir pradėti vasarą aktyviai. Dienos tipo stovykloje laukia aktyvus poilsis (stalo žaidimai, proto mūšis, komandinės užduotys), kultūrinė veikla (kelionė traukiniu į Trakus ir ekskursija Trakų pilyje), sportiniai užsiėmimai (savigynos treniruotės, judrieji žaidimai) ir pramogos (boulingas, batutų parkas, apsilankymas kino teatre).  Paskutinį stovyklos vakarą vyks uždaromasis renginys, diskoteka, filmų vakaras ir visi norintys galės nakvoti sporto salėje su miegmaišiais.

Stovyklos kaina dziudo klubo „Viesulas“ nariams – 85€. Broliams ir seserims po 80€. Stovyklas kaina ne klubo nariams – 95€.

Dienos stovykla birželio mėnesį Vilniuje su išvyką į Aukštadvarį!

Kviečiame vaikus nuo 11 iki 15 metų dalyvauti stovykloje (Birželio 10-15 dienomis) ir pradėti vasarą aktyviai. Dienos tipo stovykloje laukia aktyvus poilsis (stalo žaidimai, proto mūšis, komandinės užduotys), sportiniai užsiėmimai (savigynos treniruotės, judrieji žaidimai) ir pramogos (boulingas arba batutų parkas. Bei trijų dienų išvyką į sodybą Aukštadvaryje. Kur laukia plaukimas baidarėmis, apsilankymas laipynių parke, futbolas, tinklinis, pirtis ir kitos veiklos

Stovyklos kaina dziudo klubo „Viesulas“ nariams – 95 €. Broliams ir seserims po 90 €.

Stovyklas kaina ne klubo nariams – 105 €.

   Tarptautinę dziudo stovyklą Dauguose

Kviečiame į tarptautinę dziudo stovyklą Dauguose (Alytaus raj.) nuo 2019 m. liepos 1d. iki 2019 m. liepos 6 dienos. Stovyklautojai turės galimybę ne tik aktyviai leisti laiką, bet ir pažinti kitų valstybių kultūrą per bendras dziudo treniruotes, žais judriuosius, lavinamuosius žaidimus sporto salėje ir lauke. Poilsio metu organizuojamas plaukimas ,,Vikingų valtimi“ Daugų ežere, pramogos ant vandens batutų Daugų saloje, pirtis, krioklių bei istorinių vietų aplankymas. Visa veikla leis vaikams gyvai bendrauti ir susidraugauti ne tik su savo klubo draugais, bet ir su stovyklos dalyviais iš įvairių miestų ir šalių.

Stovyklos kaina klubo nariams 150 eu (maitinimas, pramogos, nakvynė, kelionė)

Sporto ir poilsio stovykla prie jūros Smiltynėje   

Kviečiame vaikus nuo 8 iki 15 metų į stovyklą Smiltynėje (Klaipėda) nuo 2019 m. liepos  8 d. iki 2019 m. liepos 15 dienos. Stovyklautojai 8 dienas gyvens, sportuos ir ilsėsis prie Baltijos jūros Kuršių Nerijoje. Be aktyvaus laisvalaikio stovyklos dalyviai aplankys delfinariumą ir Lietuvos jūrų muziejų, kruizinių laivų terminalą, Klaipėdos pilies muziejų, galės apžiūrėti molą, išbandys naująją ir senąją perkėlas. Be to, visi dalyviai bus padalinti į komandas ir varžysis komandinėse estafetėse, vykdys užduotis, dalyvaus proto mūšyje. Vykdys kitas užduotis, o stovykos pabaigoje apdovanosime šauniausią komandą.

Stovyklos kaina dziudo klubo „Viesulas“ nariams – 185€. Broliams ir seserims po 180€. Stovyklas kaina ne klubo nariams – 195€.

Galite registruotis jau dabar. Norėdami apie stovyklą sužinoti daugiau, kreipkitės el.paštu: treneriai@viesulas.lt arba telefonais: +37065927341; +37067030906; +37061808401

DZIUDO DIENOS STOVYKLA 2018

2018 metų birželio 11-16 dienomis vyko dienos stovykla. Dalyvių amžius nuo 5 iki 13 metų. Stovykla vyko Vilniaus miesto sporto centro salėje, kurioje vaikams buvo pristatoma sveikos mityba ir saugus elgesys vandenyje, sporto salėje bei kelyje. Per savaitę vaikai spėjo aplankyti Vilniaus katedros požymius su gidu ir katedros varpinę. Nukeliauti į Trakus su traukiniu, susipažinti su pilimi ir Trakais, paragauti vietinių kibinų, išsimaudyti ežere ir smagiai grįžti traukiniu į sostinę. Be to, vaikai daug pramogavo, apsilankė boulinge, batutų parke, žaidė stalo futbolą, biliardą, šaškes, šachmatus, komandines estafetes, dalyvavo piešinių konkurse. O paskutinė stovyklos diena buvo ypatinga, po pilnos įspūdžių dienos vyko filmų vakaras, diskoteka su stovyklos Mis ir Misterio rinkimais ir visų stovyklos konkursų apdovanojimais. Tačiau vakaras tuo nesibaigė, stovyklautojai visi kartu nakvojo sporto salėje su miegmaišiais, o ryte per uždarymą  kartu su tėveliais kepė dešreles ant laužo ir dalijosi savo įspūdžiais.

dziudo-stovykla-vaikamsdziudo-treniruote-vaikams-vilniuje

TARPTAUTINĖ DZIUDO STOVYKLA DAUGUOSE 2018

2018 m. birželio 27 – liepos 4 dienomis mūsų klubo sportininkai dalyvavo tarptautinėje treniruočių stovykloje Dauguose, Alytaus rajone. Tai tarptautinė stovykla, kuri organizuojama kiekvieną vasarą jau 27 kartą. Stovykloje dalyvavo jaunimas nuo 12 iki 18 metų. Šiais metais stovykloje dalyvavo daugiau nei 200 stovyklautojų iš visos Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Moldavijos, Rumunijos ir Belgijos. Mūsų sportininkai dalyvavo bendrose dziudo treniruotėse, be  to vaikai susipažino su „vikingu valtimi“, kurią galėjo išbandyti Didžiulio ežere ir pasijausti tikrais vikingais, vyko į senuosius krioklius, žaidė judriuosius žaidimus, po visų treniruočių vaikai atsigaivindavo ežere, o po sunkiausių treniruočių ir pirtyje. Visose veiklose mūsų sportininkai dalyvavo kartu su kitų šalių atstovais, taip pažindami kitas kultūras ir tobulindami užsienio kalbos įgūdžius. Pakeliui į stovyklą jaunimas apžiūrėjo Pirčiupių tragedijos vietą ir paminklus.

dziudo-treniruotes-antakalnis

VAIKŲ  DZIUDO  STAVYKLA BEIŽIONYSE

2018-liepos 14-21 ir 22-29 dienomis vyko VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubo „Viesulas“ vaikų sporto stovykla Beižionyse. Skirtingomis datomis stovyklavo vaikai suskirstyti pagal amžių.Vaikai stovykloje aktyviai leido laiką dalyvaudami asmeninėje spartakiadoje (atsispaudimai, atsilenkimai, įv. bėgimai, prisitraukimai, šuolis į tolį ir pan. ) ir komandinėse varžybose (futbolas, krepšinis, rankinis, tinklinis, kvadratas, komandų pristatymas, komandos šūkis, estafetės, proto mūšis ir t.t). Taip pat buvo organizuojami šaškių, šachmatų, stalo futbolo, biliardo, rankų lenkimo bei stalo teniso turnyrai.            Be to, per 8 dienas trukusią stovyklą be rytinių krosų ir mankštų spėjome nužygiuoti iki 5 skirtingų ežerų, aplankyti danielių fermą, pajodinėti poniais, sudalyvauti policijos pristatyme su policijos pareigūno šuns nusikaltėlio sulaikymo demonstracija, apsilankyti laipynių parke „Ąžuolynė“, nusimaudyti pirtyje ir pašaudyti pneumatiniu šautuvu. Po visų veiklų vakarais visi vaikai kartu žiūrėdavo filmus per projektorių, o stovyklos uždarymo metu buvo apdovanoti visų konkursų ir varžybų nugalėtojai prie laužo kartu su vienu iš paskutiniu išbandymu – lobio medžioklė. Po uždarymo vaikai laiką leido diskotekoje.

kovos-menu-treniruotes-vaikams-vilniujedziudo-vaikams-vilniuje-8

Norėdami apie stovyklą sužinoti daugiau, kreipkitės

el.paštu: treneriai@viesulas.lt    info@dziudo-vilnius.lt

Telefonais: +37065927341; +37067030906; +37061808401